BSA - £89 x 6 ay taksit seçeneği

Ödeme bilgileriniz gelecekteki satın alımlar için güvenli bir sunucuda saklanacaktır

Yukarıdaki kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdakileri kabul etmiş sayılırsınız:

Genel Kullanım Koşulları
Bu web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca genel bilgi ve eğitim amaçlı sunulmaktadır. Bu eğitim, travma tedavisi için tasarlanmamıştır. Bu web sitesinde sunulan bilgilerin yanı sıra "Hipnoterapi" yöntemi kullanılmaktadır. Epilepsi ve psikotik epizod hikayesi (veya şüphesi/ihtimali) olanların, hipnoterapi içeren eğitimlere katılmaları önerilmez.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, yetkili bir finansal danışman veya sağlık profesyoneli ile yapılan bire bir görüşmelerin yerini almayı amaçlamaz ve finansal veya tıbbi tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. Bu site, Özlem Dinç'in araştırma ve deneyimlerinden elde edilen bilgi ve uzmanların sunumundan paylaşılan bir bilgi ve deneyim paylaşımı olarak tasarlanmıştır. Kendi finansal ve sağlık kararlarınızı araştırmalarınıza dayanarak ve yetkili bir profesyonelle ortaklaşa almanızı teşvik ediyoruz.

Bu sitede belirtilen tecrübe paylaşımları ve sonuçlar, kişisel ve müşteri sonuçlarından elde edilen sonuçlardır. Bu örnekler yalnızca referans amacıyla kullanılmış olup sonuçlar, geçmiş deneyimlerinize ve programda sunulan içeriği adanmışlıkla kullanmanıza göre değişebilir.

 

Bu siteden içerik satın aldığınızda aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırsınız:

 • Bugüne kadar bana epilepsi, şizofreni, psikotik epizod teşhisi konulmadığını ve bundan şüphelenilmediğini onaylıyorum.
 • Özlem Dinç'i, ana hatları çizilmiş ve üzerinde mutabık kalınmış olan iş sırasında zihinsel ve/veya fiziksel sağlığımla ilgili olarak kendisine karşı gelebilecek (şimdi veya gelecekte) herhangi bir sorumluluk veya iddiadan muaf tutuyorum.
 • Özlem Dinç'in lisanslı bir hekim, psikolog veya tıp pratisyeni olmadığını ve hipnoterapinin bir psikiyatrist veya doktorun tavsiye ve/veya hizmetlerinin muadili olarak değerlendirilmemesi gerektiğini anlıyorum.
 • Hipnoterapinin tamamlayıcı tıbbın alanına girdiğini anlıyor ve hipnoterapi kullanmakla ilgili her türlü riski tamamen kabul etmeyi ve üstlenmeyi kabul ediyorum. Hipnoterapi kullanma kararımın dış baskıya tabi olmadan tamamen kendi irademle alınmış olduğunu onaylıyorum. Ayrıca, hipnoterapi kullanmayı seçersem, duygusal veya fiziksel hislerin veya ek çözümlenmemiş anıların ortaya çıkabileceğini anlıyorum.
 • Hipnoterapinin son derece yüksek bir başarı oranına sahip olmasına rağmen, Özlem Dinç'in sonuçları garanti edemeyeceğini ve etmeyeceğini anlıyorum çünkü kendi kişisel başarım Özlem Dinç'in kontrol edemediği birçok faktöre bağlı, buna kendi içimdeki değişimi gerçekleştirme isteğim ve adanmışlığım da dahil.

Bu dijital ürünün doğası gereği satın alımlar nihaidir ve ücret iadesi yapılmaz. 

Taksitli satın alımlarda ödemeler aylık üyelik sistemi ödemesi gibi çalışmaz, taksitlerinin tamamını ödemeyi taahhüt etmiş kabul edilirsiniz. Ödemelerin gecikmesi halinde ödeme gerçekleştirilene kadar, kullanım koşullarının ve telif haklarını ihlal edilmesi halinde süresiz olarak, Özlem Dinç dijital ürünün kullanımını duraklatma veya erişimi tamamen kapatma hakkını saklı tutar.  

Özlem Dinç programın içeriğini, herhangi bir zamanda değiştirme, yeniden düzenleme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. 

Bu e-posta adresiyle zaten bir hesap var. Bu sen misin?

Oturum aç

Bir Sonraki Adım (BSA)

İçinde derinlerde bir yerde, daha fazlasını ve daha iyisini hak ettiğini bildiğin için buradasın.

 • İş hayatında daha ileriye sıçramak istiyorsun.
 • Ve bunu kendinden artık daha fazla ödün vermeden,
 • Kendine güvenerek,
 • Değer yaratarak,
 • Karşılığını alarak,
 • Ve potansiyelini ortaya koyarak gerçekleştirmek istiyorsun.

Bir Sonraki Adım, iş hayatındaki en önemli 4 sabotaj faktörünü hem bilinçaltı hem bilinç seviyesinde derinden dönüştüren 12 haftalık bir program.